O stránce, autorce a tak vůbec

O stránce

Tato stránka vznikla tak trochu z rozmaru, ale hlavně z potřeby vidět čísla na vlastní oči, bez přežvýkání novináři stylem: „Včera byl počet nakažených větší než … (dosaď libovolný den v minulosti)!“

O názvu webu

The Frozen Frog vznikl už dávno, ale neměl až dosud reálné použití, ale možná, že je tento název aktuálně příhodný.
Zmrzlá žába má naději, že na jaře rozmrzne a zase bude vesele skákat,
kdežto pomalu uvařená žába, už nikdy skákat nebude, natož vesele.

O autorce

Jmenuji se Lucie Zídková, mezi mé koníčky patří mimo jiné čísla, tabulky, programování, tvorba webových stránek a mnoho dalších činností, které jsou pro tento projekt nepodstatné a o kterých nemám potřebu se zmiňovat. Na sociálních sítích mě nehledejte, cíleně se těmto platformám vyhýbám.

O komentářích

Cíleně jsou vypnuté, mám dost své práce, než abych se brodila hromadami nenávisti, kterou tyto stránky nepochybně vyvolají.

O sušenkách (cookies)

Je možné, že použitý WordPress nějaké cookies ukládá, ale rozhodně se je nechystám nějak vytěžovat. Stránky používají Google Analytics pro přehled o počtu návštěvníků, odkud přišli, jak dlouho se zdrželi a pod.

Prohlášení

Tyto stránky jsem vytvořila ve svém volném čase, za svoje prostředky a neobdržela jsem za ně / na ně od nikoho ani halíř. Použitá data jsou veřejně dostupná na webu ministerstva zdravotnictví a jsou zpracována s maximální pozorností a podle mého nejlepšího svědomí a vědomí.

Poděkování

Děkuji rodině a kamarádům a litrům kávy za podporu, bez které by tato stránka nevznikla.